Wsparcie wdrożenia systemów integrujących

wsparcie-wdrozenia-systemow-integrujacych

Prawidłowe działanie systemów integrujących

Odpowiednie zaprogramowanie każdego z systemów jest kluczem do prawidłowej i jednocześnie użytecznej pracy systemu integrującego.

Wdrażanie systemów PSIM z natury jest skomplikowaną operacją. Najczęściej są to systemy indywidualnie opracowane na potrzeby konkretnego klienta. W takich przypadkach ostatnie kroki procesu tworzenia wykonywane są już na obiekcie.

Dlatego inżynierowie naszej firmy w trakcie wdrożenia ARGUS-a ściśle współpracują z klientem oraz wykonawcą w celu osiągniecia pełnego sukcesu końcowego.

Pomoc na każdym etapie wdrożenia

Mniej skomplikowane systemy integrujące, takie jak SMS (system zarządzania bezpieczeństwem), także wymagają drobiazgowego podejścia do wdrożenia. Dlatego pomagamy naszym klientom na każdym etapie wdrożenia systemu ARGUS. Od prac koncepcyjnych, przez projekt i konfigurację urządzeń na obiekcie, aż do końcowego uruchomienia platformy integrującej.

Szkolenia

Prowadzimy szkolenia w zakresie konfiguracji, konserwacji i obsługi platformy integrującej ARGUS w wersji WEB, RV i RV-C. Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzamy uzyskaniem certyfikatu.

Zapytania o szkolenia prosimy kierować na adres mailowy: telbud@telbud.pl