Kariera

Dołącz do nas!

TELBUD jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów ochrony technicznej. Projekty, wdrożenia oraz integracja to nasza specjalność!

Jeżeli chcesz być częścią zgranego zespołu oraz pracować w przyjaznej atmosferze – nie czekaj, aplikuj!

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie oraz możliwości, gwarantują pracownikom odpowiednie warunki do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Projektanta

Wymagane kwalifikacje:

  • status studenta
  • rozpoczęte studia w zakresie – architektura lub budownictwo,
  • znajomość programów komputerowych: AutoCAD, Microsoft Office,
  • umiejętność pracy w zespole wieloosobowym.

Zakres obowiązków:

  • udział w pracach projektowych pod nadzorem projektanta,
  • kontakt z przedstawicielami Inwestora i urzędami administracji publicznej,
  • współudział w cyfrowym opracowywaniu projektów,
  • przygotowywanie korespondencji w sprawach uzgodnień.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie – godziny pracy ustalane indywidualnie

CV proszę przesyłać na adres email:      rekrutacja@telbud.pl

z dopiskiem

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez TELBUD S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Krauthofera 23, 60-203 Poznań zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne” .

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest TELBUD S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Krauthofera 23. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ta strona używa ciasteczek zgodnie z polityką prywatności.